FunksjonUtvalgNavn Telefon e-mail
Leder                            Bjarte Holm 91358134 bjarte.holm@nav.no
Sekretær/info- ansvarlig/web Styremedlem Aud Kongssund 91711751 kongssund@bbnett.no
Sportslig leder langrenn, hopp, kombinert, allidrett Styremedlem/nestleder Kristian Larsen
41340750
Kristianlarsen1@outlook.com

Leder Sportslig utvalg langrenn 7-12 år Arild Johansen 91373378 ajo74@hotmail.com

Leder Sportslig utvalg langrenn 13+ ubesatt



Leder Sportslig utvalg: Barneidrett/skileik:Kenneth Skansberg 97126912
ks@ecosor.no

Leder Sportslig utvalg: Hopp/kombinert ubesatt


Sportslig leder skiskyting
styremedlem
Roger Nystrand 91559054  roger.nystrand.rn@gmail.com

Lagleder
Lene Hulleberg Nystrand
97563694



MaterialforvalterTommy Brynthe Torp
95429616

Marked
Styremedlem, markedssjef
Pål Skovli Henriksen
92823292
palsh@hotmail.com

Utvalgsmedlem SponsorEva Mangset93498757
ØkonomiStyremedlem regnskapStig Allergodt 90105238  stig.allergodt@moelven.no

Medlemsregister ansvarlig
Bente H. Skarseth
98637858
bskarseth@live.no
Arrangement
Styremedlem
Heidi Hjemli
90931273
HeidiAnita.Hjemli@lovenskiold.no


Klubbrenn                       Jon Anders Bordal 48173401   jon-anders.bordal@online.no

Arrangement skirenn/skiskytingHeidi Hjemli Nyvoll90931273HeidiAnita.Hjemli@lovenskiold.no
Sagstua-innkjøp & utleie kafeAnne Kirsten Helland97024399
Sagstua-bemanning-kafeCarina Krogsti
99129825

Anleggsleder - Veldre sag  StyremedlemAndreas Haave
97599468
andreas.haave@asko.no
Strategi & søknadsskriver Svein Åge Brække99013247
sveinagebraekke@gmail.com
Strategi & søknadsskriver Stig Aldor Vennerstrøm99277227sav@dalaokonomi.no

Løypeansvarlig sommer og vinterAndreas Haave97599468andreas.haave@asko.no

Turløyper DanseråsenTorbjørn Bonkerud95794094to-bon@online.no

Turløyper Veldre 17 kmHarald Solberg95769860
Turløyper Brumund/Kompåsen
Roar Holmen
91593387

Skiskytteranlegg Jon Anders Lien 90946532 jonalien@online.no

MaskinerTrond Opsal99586638trond.opsal@scania.no

MaskinerArne Engeskaug41272844
arne.engeskaug@lyse.net

Teknisk utstyr/IKT (web)-drift Trond Hovland 95251321 trohovla@bbnett.no
Varamedlem styret Varamedlem
Ales Haave 41521680 ales.haave@skole.ringsaker.kommune.no

Styremedlem Brumunddal og omegn turløyper Erlend Mogen 91122733

erlend.mogen@gmail.com

Kontrollutvalg
Stig Aldor Vennerstrøm
99277227
sav@dalaokonomi.no
Hans Petter Dobloug 95055753

varamedlem kontrollutvalg
Carina R. Skår
95969071

Valgkomite leder Kjersti Dobloug 97305743

Valgkomite
Lars Krogsti
97980220
krogstie@gmx.net
valgkomite Carsten Bakke
99568787


Levert av IdrettenOnline