FunksjonUtvalgNavn Telefon e-mail
Leder                            Bjarte Holm 91358134 bjarte.holm@nav.no
Sekretær/info- ansvarlig/web Styremedlem Aud Kongssund 91711751 kongssund@bbnett.no
Sportslig leder langrenn, hopp, kombinert, allidrett Styremedlem/nestleder Tor Morten Hovde 95981043  tor-morten@bbnett.no

Leder Sportslig utvalg langrenn 7-12 år Arild Johansen 91373378 ajo74@hotmail.com

Leder Sportslig utvalg langrenn 13+ ikke avklart


Leder Sportslig utvalg: Barneidrett/skileik:Kenneth Skansberg 97126912
ks@ecosor.no

Leder Sportslig utvalg: Hopp/kombinert Øyvind Meland Edvardsen 99511266 grinihagan3@yahoo.
Sportslig leder skiskyting
styremedlem
Roger Nystrand 91559054  roger.nystrand.rn@gmail.com

Lagleder
Lene Hulleberg Nystrand
97563694



MaterialforvalterKjetil Lagmandsveen
97726204
kjetilelghund@hotmail.com
Marked
Styremedlem, markedssjef
Eli Hveem Krogsti
91740525
elihk@tyr.no

Utvalgsmedlem SponsorEva Mangset93498757
Utvalgsmedlem sponsorubesatt 2018

ØkonomiStyremedlem regnskapStig Allergodt 90105238  stig.allergodt@moelven.no
Arrangement
Styremedlem
ubesatt 2018

ikke avklart


Klubbrenn                       Jon Anders Bordal 48173401   jon-anders.bordal@online.n

Arrangement skirenn/skiskytingHeidi Hjemli Nyvoll90931273heidi.nyvoll@lovenskiold.no
Sagstua-innkjøp & utleie kafeAnne Kirsten Helland97024399
Sagstua-bemanning-kafeElin Svenskerud47257562amundelin@hotmail.com
Anleggsleder - Veldre sag  StyremedlemHeidi Hjemli Nyvoll 90931273heidi.nyvoll@lovenskiold.no

DriftslederBjørnar Brække90683483
bjo-bre2@online.no
Strategi & søknadsskriverSvein Åge Brække 

Strategi & søknadsskriver Stig Aldor Vennerstrøm99277227sav@dalaokonomi.no

Løypeansvarlig sommer og vinterAndreas Haave97599468andreas.haave@asko.no

Turløyper DanseråsenTorbjørn Bonkerud95794094to-bon@online.no

Turløyper Veldre 17 kmHarald Solberg95769860
Turløyper Brumund/Kompåsen
Roar Holmen


Skiskytteranlegg Jon Anders Lien 90946532 jonalien@online.no

MaskinerTrond Opsal99586638trond.opsal@scania.no

MaskinerArne Engeskaug41272844
arne.engeskaug@lyse.net

Teknisk utstyr/IKT (web)-drift Trond Hovland 95251321 trohovla@bbnett.no
Varamedlem styret Varamedlem


Ales Haave 41521680 ales.haave@skole.ringsaker.kommune.no










Styremedlem Brumunddal og omegn turløyper Erlend Mogen 91122733

erlend.mogen@gmail.com

Revisorer Tove L. Pedersen 99329067 tove@parkettpartner.no
Hans Petter Dobloug 95055753
Valgkomite Kjertsi Dobloug 97305743

Valgkomite leder
Geir Hjemli 48003274 gehjem@online.no
valgkomite Lars Krogsti    
Levert av IdrettenOnline