FunksjonUtvalgNavn Telefon e-mail
Leder                            Bjarte Holm 91358134 bjarte.holm@nav.no
Sekretær/info  Styremedlem Vibeke Antonsen 97586531 Vibeke_lov@hotmail.com

Ansvarlig web

Maren Framnes

Sportslig leder langrenn, hopp, kombinert, allidrett Styremedlem/nestleder Kristian Larsen
41340750
Kristianlarsen1@outlook.com

Leder Sportslig utvalg langrenn 7-12 år Kenneth Skansberg 97126912

ks@ecosor.no


Leder Sportslig utvalg langrenn 13+ ubesatt



Leder Sportslig utvalg: Barneidrett/skileik:Marte Skansberg


Leder Sportslig utvalg: Hopp/kombinert ubesatt



TurrennOla Skarpnord

Sportslig leder skiskyting
styremedlem
May-Linn H. Lagmandsveen 97566629  mlholoeien@hotmail.com

Lagleder
Eini Simensen



MaterialforvalterTommy Brynthe Torp
95429616

Marked
Styremedlem, markedssjef
Pål Skovli Henriksen
92823292
palsh@hotmail.com

Utvalgsmedlem SponsorEva Mangset93498757

utvalgsmedlem SponsorHåvard Underthun

ØkonomiStyremedlem regnskapStig Allergodt 90105238  stig.allergodt@moelven.no

Medlemsregister ansvarlig
Bente H. Skarseth
98637858
bskarseth@live.no
Arrangement
Styremedlem
Heidi Hjemli
90931273
HeidiAnita.Hjemli@lovenskiold.no


Klubbrenn                       Jon Anders Bordal 48173401   jon-anders.bordal@online.no
Sagstua-innkjøp & utleie kafeAnne Kirsten Helland97024399
Sagstua-bemanning-kafeCarina Krogsti
99129825


Arrangement skiskyting


Anleggsleder - Veldre sag  StyremedlemAndreas Haave
97599468
andreas.haave@asko.no
Strategi & søknadsskriver Svein Åge Brække99013247
sveinagebraekke@gmail.com
Strategi & søknadsskriver Stig Aldor Vennerstrøm99277227sav@dalaokonomi.no

Stadionansvarlig



Løyper DanseråsenTorbjørn Bonkerud95794094to-bon@online.no

Løyper 17 kmHarald Solberg95769860
Løyper Brumund- Kompåsen
Roar Holmen
91593387

Skiskytteranlegg Jon Anders Lien 90946532 jonalien@online.no

Ass. skiskytteranlegg



MaskinerTrond Opsal99586638trond.opsal@scania.no

MaskinerArne Engeskaug41272844
arne.engeskaug@lyse.net

Teknisk utstyr/IKT (web)-drift Trond Hovland 95251321 trohovla@bbnett.no
Varamedlem styret Varamedlem
Ales Haave 41521680 ales.haave@skole.ringsaker.kommune.no

Styremedlem Brumunddal og omegn turløyper Erlend Mogen 91122733

erlend.mogen@gmail.com

Kontrollutvalg
Stig Aldor Vennerstrøm
99277227
sav@dalaokonomi.no
Hans Petter Dobloug 95055753

varamedlem kontrollutvalg
Carina R. Skår
95969071

Valgkomite leder Lars Krogsti

97980220

krogstie@gmx.net

Valgkomite
Carsten Bakke  99568787


valgkomite Sindre Tollan


Levert av IdrettenOnline