Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 9 Mar
kl 09:00 - 14:30
Fagerlund skole Marianne Torp
MjøsSki   Annet   Aktivitetsdag
Tue 16 Mar
kl 17:00 - 20:00
Aking og grilling Brumunddal Fotball J15
  Akebakken/gapahuken Geir V. Strøm
Thu 18 Mar
kl 09:00 - 14:00
Fagerlund skole 4 trinn
MjøsSki   Annet   Aktivitetsdag Fagerlund 4 trinn
Fri 26 Mar
kl 09:00 - 14:00
Aktivitetsdag Fagerlund 1trinn,
MjøsSki   kontaktpers Camillia J. Haugom
Fri 25 Jun
kl 07:00 - 23:30
NM Terrengsykkel
  To Dager Arrangør: BSK
Sun 5 Sep
kl 08:00 - 21:00
Konfirmasjon Lagmannsveen, Sagstua
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 2 Mar
kl 08:00 - 14:00
SFO Fagerlund skole
MjøsSki  
Kontakt Anita Hovdedalen   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 26 Feb
kl 08:30 - 15:00
Mørkved skole 5-7 trinn
MjøsSki  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 08:30 - 14:30
Fagerlund Skoe 3 trinn
MjøsSki  
Kontaktperson, : Anita Hodedalen tlf 97726605   Les mer  
Tue 23 Feb
kl 08:30 - 14:30
Mørkved Skole Knut Skjelset
MjøsSki  
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 09:00 - 14:00
Kirkekretsen skole
MjøsSki   Annet  
Aktivitetsdag   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 09:00 - 14:00
Aktivitetsdag Brusk 8. trinn
$item.username  
Kontakt pers. Trine Hovde 99505139   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 09:00 - 14:00
Kikekretsen skole
MjøsSki   Annet  
Aktivitetsdag   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 08:30 - 14:00
Fagerlund Skole
$item.username  
Aktivitetsdag Fagerlund Skole 4 trinn. Kontakt…   Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 13:00 - 16:00
Norsk Voersterhundklubb
MjøsSki  
sagstua   Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 08:00 - 17:00
Samling HSSK
$item.username  
Dagsamling HSSK. Benytter sagstua for bespisning…   Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 08:00 - 17:00
Samling HSSK
$item.username  
Dagsamling HSSK. Benytter sagstua til bespisning…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline